__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ігрова кімната створюється спеціально для зустрічей із друзями, колегами, ігри з сім'єю, планування та зовнішній вигляд приміщень значно відрізняються від звичних. Якщо ви хочете виявити креативність, досягти унікального виду простору сформувати певну концепцію, варто замовити дизайн-проект класичної більярдної в будинку . Компанія Fidelit-Stroy пропонує знайти найкраще рішення з урахуванням розмірів та форми приміщення, особливостей простору, а також ваших уподобань. Ми робимо з душею, розміщуючи все потрібне обладнання, атрибути. Оскільки специфіка більярдних має свої особливі вимоги, тому зазвичай інтер'єр проектується з відповідністю старовинній аристократичній грі.

Особливості проектування більярдних

У нас зберігається приваблива ціна дизайн-проекту більярної в заміському будинку, для отримання досить просторої кімнати може передбачатися суміщення приміщень, у її центрі формується подіум. Оскільки наша країна мігрувала гра з Англії, розробка часто виконується в англійському стилі. Забезпечується відображення респектабельності та гарного смаку замовника. В ідеалі реалізацію варто робити ще на етапі проекту будинку, але й у готовому вигляді проектування дозволить досягти відмінного вигляду та зручності. Ціни на дизайн невеликих більярдних залежатимуть від рівня унікальності, складності, потрібних креслень, необхідності перепланування.

Вимоги до організації більярдної

Фахівці компанії Fidelit-Stroy виконають проект з урахуванням ваших запитів та вимог до приміщення представленого типу:

 • більярд не допускає наявності денного світла. На блискучих кулях утворюються відблиски, вони негативно відбиваються на ударах. Можна вибрати підвал, цокольний рівень, альтернатива використання спеціальних штор;
 • процес гри досить шумний і може заважати людям у сусідніх кімнатах, тому бажано видалення приміщення та шумоізоляція;
 • дороге обладнання найкраще зберігати при показниках + 19-20 градусів Цельсія, за можливості варто подбати про можливість такого точного налаштування температури;
 • потрібна хороша вентиляція, вона включається до проекту. Бюджетний дизайн інтер'єру більярдної в будинку обов'язково вимагає витяжки повітря та подачі свіжого, у тому числі якщо планується багато гостей.

Вибір стилю для більярдної

Ми працюємо з усіма напрямками, часто ідеї беруть з урахуванням певної теми чи історичного минулого, фахівці втілять будь-який варіант.

Популярні рішення:

 • мисливський будиночок;
 • палацовий кабінет;
 • дворянська садиба;
 • клуб англійських джентльменів.

Замовити дизайн-проект більярдної кімнати в Харкові варто для отримання стильного приміщення, оскільки завжди потрібний індивідуальний підхід. Просто запозичити ідею і зробити так само не вийде, краще відобразити смак власника, показати аристократизм, вікові традиції, дух гри, приховані сучасні тенденції тощо.

Зонування приміщення

Дизайнер нашої компанії виконає всі етапи проектування та надасть усі необхідні креслення, кошториси, візуалізацію. Часто додатково ставиться барна стійка, диван, стільці, тому формується зона для відпочинку. Якщо в кімнаті розташується тільки більярдна, основою стає стіл для гри, а область відпочинку зрушується вбік. Також для красивого та ефективного розподілу простору використовується освітлення, декор, меблі, ніші, фактури покриття, за потребою ширми. Ми запропонуємо для кожного замовника те, що підійде саме йому. При необхідності та бажанні наші фахівці можуть розробити для Вас Дизайн будинків та котеджів.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи