__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн виробничих приміщень

У виробничих приміщеннях далеко не завжди реалізується правильний підхід до використання наявної площі. При цьому залучення фахівців із проектування дозволить створити унікальну концепцію та реалізувати ремонт без заминок, порушень норм безпеки. Дизайн інтер'єру виробничих приміщень недорого виконує компанія Fidelit-Stroy, ми постійно працюємо з представленою категорією об'єктів, тому впораємося з будь-яким рівнем складності. Функціональність та безпека споруд значно впливають на роботу персоналу, індивідуальна розробка для приміщень дозволить підвищити ефективність діяльності, дозволить отримувати задоволення від перебування на об'єкті. Тому Ескізний Дизайн-Проект є початком будь-якого проекту.

Особливості проектування для виробничих приміщень

Замовити дизайн-проект для виробничого приміщення важливо у спеціалістів із досвідом, такі можливості пропонує наша компанія, ми робимо з душею, забезпечуючи повну відповідність вимогам замовника. У розрахунок береться специфіка підприємства, особливості використання будівлі, рід діяльності підприємства, індивідуальні обмеження, вироблена продукція. Для вибору елементів, приладів, освітлення, матеріалів, підбору творчих і технічних рішень береться вся наявна інформація. Також представники компанії Fidelit-Stroy зберуть усі потрібні дані самі, у тому числі це стосується вимірів, потреб при розміщенні обладнання.

Працювати з виробництвами складніше, ніж з житловими приміщеннями, оскільки крім стилю та колірних рішень, ми маємо всі необхідні дозволи на роботи у напрямку. Ліцензії підтверджують допустимість залучення співробітників компанії Fidelit-Stroy до виконання планування змін інженерного та архітектурного характеру. Замовлення виконується для підвищення функціональності території підприємства, забезпечення високих показників безпеки, оптимізації діяльності працівників. Правильне планування, технічні рішення, відповідна з урахуванням потреб замовника техніка, зручний дизайн, розміри і форми, все це важливо для отримання результату.

Ціни на дизайн виробничих приміщень у Харкові залежатимуть від вимог до результату. Фахівець підбере облицювання, на цей момент впливають особливості експлуатації, призначення. У виробничих цехах часто фіксуються несприятливі та складні умови. Є підвищена вологість, перепади температурного режиму та інші фактори, всі вони значно впливають на більшість представлених на будівельному ринку матеріалів. Також псує стан стін та стелі пар, внаслідок чого губляться потрібні технічні якості та візуальна складова. Тому ми вибираємо покриття, що відповідають усім вимогам.

Що входить у професійний дизайн-проект для виробничих приміщень

Ми практикуємо індивідуальний підхід, тому вдається врахувати всі фактори та досягти максимальної ефективності планування. Але, незалежно від обраного оформлення та типу об'єкта, складається подібний пакет технічної документації, формуються стильові та колірні рішення, вибирається техніка, декор, меблі.

Дизайн-проект виробничих проектів включатиме:

 • креслення внутрішніх приміщень; обмірну схему;
 • плани щодо демонтажу конструкцій будівельного призначення;
 • дані щодо встановлення перегородок та стін;
 • план оформлення стелі та підлоги;
 • схеми з обробки стінових поверхонь;
 • перелік техніки, меблів;
 • специфікація матеріалів для облицювання (обов'язково прописується сфера їх використання);
 • план монтажу всіх складових мереж з електропостачання;
 • схему становища засобів технічного характеру;
 • план для освітлення, схеми слаботочних та інженерних комунікацій.

За представленим списком можна зрозуміти, що оформлення різних за призначенням та габаритами будівель може виконати лише досвідчений та кваліфікований спеціаліст. Він зможе оформити документи з високою точністю та відповідно до прийнятих на державному рівні стандартів. Бюджетний дизайн виробничих приміщень також можливий, все залежить від конкретних вимог, складності та обсягу роботи.

Естетична сторона питання

Зараз все частіше здійснюють зміни виробництв, можна відзначити такі тенденції:

 • покращення систем вентиляції для повноцінного забезпечення свіжим повітрям та витяжки парів, пилу, відпрацьованого обсягу;
 • зміна освітлення, у тому числі для підвищення безпеки, виключення напруги зору та підвищеної стомлюваності;
 • організація простору для роботи, щоб персонал працював ефективніше;
 • вибір вдалих колірних рішень для світловідбиття, позитивного сприйняття приміщень;
 • вживання заходів для усунення загазованості, запиленості, зменшення вібраційного та шумового впливу.

Вирішення технічних моментів

Ефективна організація приміщень забезпечує поліпшення самопочуття, емоційного та соціологічного сприйняття, що стимулює зміцнення дисципліни та нормальну діяльність. Чимало часу йде на поліпшення виду не відповідних ребристих перекриттів, ферм і балок створюючи затишок, необхідний персоналу, виключення одноманітності. Ми розробимо повний пакет документів забезпечивши відповідність вимогам замовника.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Процес розробки дизайну інтер'єру

 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи