__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт спальні

Компанія Fidelit-Stroy пропонує зробити Ремонт пiд ключ сучасної спальні недорого, при цьому враховуються індивідуальні вимоги замовника. Особливістю приміщення є потреба створити комфорт, затишок, забезпечити розслаблення та повноцінний відпочинок. Виконується підготовка до старту робіт, у тому числі складається детальний план приміщення, ми виконуємо як косметичний, так і капітальний ремонт на підставі кошторису.

Формування проекту та складання кошторисів

Точна вартість ремонту спальні буде відома після детальних розрахунків. Зв'яжіться з нами для виїзду вимірника, огляду приміщення, дизайн-проекту. Для грамотного виконання потрібна висота та ширина всіх отворів, габаритів стін, уточнення особливостей архітектури. Виявивши всі вимоги замовника, вдається уникнути подальшого непорозуміння сторін, можна вибрати стиль(наприклад, Ремонт у стилі Класика), матеріали для підлоги, штукатурки, з'ясувати квадратуру, необхідність шумоізоляції та інші моменти.

Підготовчі роботи

Ми пропонуємо максимальний сервіс, у тому числі може бути надано допомогу у виносі всіх меблів, техніки. Краще звільнити приміщення, якщо це неможливо, варто скористатися плівкою.

Ми виконаємо демонтаж:

 • старої електропроводки;
 • перегородок;
 • покриттів підлоги та стін;
 • лінолеуму, ламінату;
 • якщо штукатурка та стяжка підлягають заміні, їх також потрібно демонтувати.

Якщо це Ремонт старих будинків, то нерідко проводиться зняття та заміна дверних блоків, освітлювальних приладів. Також ми замінимо усі комунікації.

Чорнові роботи

Навіть бюджетний ремонт спалень під ключ вимагає підготовки, поверхні буде доведено до досконалості. Підбирається потрібна штукатурна суміш, також можна використовувати гіпсокартон. Обов'язково наноситься ґрунтовка, виконується затирання дефектів для отримання гладкої поверхні. Нерідко замість шпалер чи фарбування стельової поверхні монтуються натяжні стелі. На підлозі укладається стяжка, завдяки чому буде забезпечена рівна підлога. Далі вже можна проводити монтаж дверей та вікон.

Чистові роботи

Багато в чому ціни на ремонт спальні в квартирі за м2 залежать безпосередньо від вибору методів обробки, матеріалів і навіть від розмірів приміщення. Наша команда подолає всі види оздоблення, в тому числі багаторівневі конструкції, фарбування, декоративні панелі. Роботи ведуться за кошторисом, що дозволяє уникнути збільшення вартості, досягнувши бажаного результату. 


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи