__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Компанія Fidelit-Stroy пропонує замовити дизайн інтер'єру квартири чешки недорого, такий підхід дозволить досягти відмінного вигляду, правильного розміщення всіх складових, зонування, успішної організації простору, використовувати планування більш вигідно.

Особливості чешок

Чешки бувають на 1, 2, 3, 4 кімнати, сімейні люди, що мешкають у багатоквартирних будинках, часто відзначають неякісний розподіл простору. Використовувати проектування варто з метою розробки та реалізації унікальних задумів, оптимізації, прояву креативності.

Унікальна концепція дозволить використовувати розміри приміщень для вміщення потрібних меблів, нерідко потрібне ретельне планування, особливо кімнат для дітей, дивиться Дизайн дитячих для дівчаток. При цьому наші фахівці враховують обмеження внаслідок опорних стін.

Висота стель від 2,5 до 2,75 м, наявність еркера, суміжно-роздільних або окремих вікон, все це лягає в основу бюджетного дизайну квартири чешки. Далі можна досягти візуального розширення, створення певних змін. Є й не опорні внутрішні стіни, тому отримати відмінне житло можливо.

Часті рішення для чешок

Компанія Fidelit-Stroy обов'язково бере до уваги звички замовників, їх побажання, обраний стиль, проводить детальні виміри. Ми робимо з душею та в індивідуальному порядку. Узгодження виключає незадоволення результатом роботи, ви отримаєте всі документи та зможете оперативно приступити до ремонту.

Популярні варіанти змін:

 • знос сантехкабіни. Дозволяє досягти більш сучасного оформлення;
 • демонтаж комор. Їхній простір стане частиною приміщень або буде використано більш ефективно;
 • об'єднання з балконом. Забезпечує збільшення площі, передбачає опалення, утеплення добротними матеріалами;
 • з'єднання кімнати та кухні, якщо на таке рішення буде видано дозвіл.

Ціна на дизайн-проект чешки в Харкові залежить від низки факторів, зокрема кількості приміщень, площі, вимог замовника. Останнім часом ще більше дістає попиту Дизайн квартири під оренду.

Повний перелік послуг у напрямку

Ми пропонуємо як типові рішення, адаптовані під вимоги і планування, так і унікальні задуми, втілення ваших фантазій. Досвідчений дизайнер виконає виміри, візуалізацією, вибере, матеріали, меблі. Документи дозволяють уникнути помилок, порушень та дозволять упоратися з будь-якими складнощами, властивими чешкам. Дізнайтесь вартість дизайну квартир чешок та подробиці співпраці у наших спеціалістів.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відео-огляди дизайну чешки

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди дизайну та ремонту, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом квартир.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи