__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

За типом приміщення

Дизайн інтер'єру з душею

Дизайн інтер'єру – необхідний етап ремонту житлових приміщень. Він покликаний для створення практичності та зручності, що відповідатиме власнику. Індивідуальний дизайн сьогодні затребуваний та покликаний покращити життя господарів приміщення.

На сьогоднішній день стає популярним поєднання простору. Часто мешканці віддають перевагу одному помешканню-студії, що надає почуття свободи. Інтер'єр дитячої має бути екологічним та безпечним, але одночасно затишним, яскравим та функціональним. При оформленні спальні враховується форма кімнати, освітлення та характер власника.

Компанія «Fidelit Stroy» займається ремонтом квартир, будинків та приміщення. У нашій команді є професійні дизайнери, які візуалізують ваші бажання з грамотними ремонтними коригуваннями: комплект документації, що включає креслення приміщення, розміщення комунікацій та підбір матеріалів.

Створити оригінальний дизайн інтер'єру квартири чи будинку та максимально заповнити його затишком, красою та теплом – це ті істини, які враховує дизайнер при розробці проекту.

Наша компанія працює з душею, тому ми гарантуємо комфорт та зручність вашому приміщенню! Ви можете замовити сучасний дизайн проект інтер'єру у нас і ми гарантуємо якісний результат!

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи