__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Технічний дизайн – проект

Технічний дизайн – проект-фото

Наша компанія розробляє дизайнерські проекти будь-якої складності, завдяки яким будівельники зможуть точнісінько втілити в життя ваші мрії та задовольнити всі потреби. Технічний дизайн-проект дома під ключ ми розробляємо у цифровому файлі у двох примірниках, один з яких надається будівельникам на затвердження, а другий залишається вам для розуміння, вивчення та контролю на етапі здійснення робіт нашими фахівцями. Всю роботу ми робимо з душею і вкладаємо в неї весь свій багаторічний досвід, тому технічні проекти розробляємо по всіх проведених вимірах, розрахунках і з урахуванням обумовлених деталей. 

Особливості технічного дизайну

Розробити технічний дизайн-проект набагато складніше, ніж звичайний, адже до кожної квартири чи будинку необхідно додати індивідуальності, залишивши при цьому максимальну функціональність. Ми робимо ремонти таким чином, щоб після наших робіт інтер'єр відображав усю індивідуальність та унікальність її власника, зберігаючи у цьому випадку весь свій функціонал. Такий дизайн розробляється на основі креслень, документів та детальних розрахунків. До початку ремонтних робіт важливо врахувати всі технічні нюанси, що стосуються перегородок між кімнатами, освітлення, рівень розміщення розеток, можливо, Укладання ковроліну, необхідна кількість будівельних матеріалів та багато іншого. Крім технічної частини, планується бюджет, на основі якого складається початковий план. Ціна технічного дизайн-проекту з прорахунками залежить від вибору замовником стилю, складності ремонтних робіт, споруд з нуля або перепланування, а також від інших технічних питань.

Етапи створення технічного дизайн-проекту

Окрім звичайних ремонтних робіт під ключ, у нашій компанії ви можете замовити технічний дизайн-проект для квартири, який стане чудовим помічником для будівельників. Упорядкування технічного плану можна розділити на декілька етапів.

  1. Підготовчі роботи та проведення вимірів об'єкта з наступним складанням технічного завдання. На даному етапі відбуваються всі необхідні виміри площі, наносяться приблизні креслення для подальшого планування, обирається розміщення об'єктів у майбутньому, а також обов'язково обговорюється бюджет проекту, щоб наші замовники знали, на яку суму їм розраховувати.
  2. Після креслень та начерків створюється тривимірна модель, завдяки якій замовник може подивитися на копію свого майбутнього об'єкта. На цій стадії замовник може погодитись з дизайном, а може додати свої корективи.
  3. На підставі отриманого візуального об'єкта створюється креслення та схеми у кольоровому вигляді для кращого промальовування меж та ліній. Замовник отримує електронну версію технічного дизайну.

Найскладніше у цій роботі - створення реалістичної картини майбутнього ремонту за допомогою візуалізації. Якщо вам простіше отримати креслення на аркуші, можна опустити другий етап. У такому разі на створення технічного дизайн-проекту з кошторисом піде трохи менше часу, та й вартість такого проекту буде значно нижчою.

Структура створення технічного дизайн-проекту

Наша компанія створює оптимальне планування інтер'єру в майбутньому, яке дозволяє оновити своє житло, не переплачуючи великі гроші за ремонтні роботи, які можна і не робити. Дизайнерський технічний проект включає наступні моменти:

  • розробку індивідуального інтер'єру за підібраним стилем;
  • планування демонтажних робіт;
  • схеми розташування освітлювального обладнання, а також розеток та електропроводів;
  • розведення кабелю для телефону, інтернету та кабельного TV;
  • монтаж багаторівневих конструкцій (стелі та перегородок);
  • обробку підлог та стін, використовуючи елемент;
  • розміщення меблів.

Розробка технічного дизайн-проекту дозволяє замовнику визначитися, який саме ремонт йому за підсумком потрібен. При створенні моделювання замовник бачить концепцію свого майбутнього житла, яку він розгляне та затвердить. Можна сказати, що технічний дизайн - це свого роду підказка замовнику, яка дозволить уникнути помилки при ремонті.

Технічний дизайн можна розробляти не тільки для квартир та будинків, а й для офісних приміщень різного розміру. Виготовлення технічного дизайн-проекту ремонту офісу відбувається на таких же підставах і включає ті самі етапи, що і при виготовленні дизайну інших житлових приміщень. Виконуватимуться виміри офісного приміщення та складання технічного плану, створення тривимірної моделі, щоб замовник побачив загальне планування у всіх гранях, а також розробка схем та креслень. Ми рекомендуємо не нехтувати другим пунктом, тому що він дозволяє побачити свій майбутній інтер'єр у повній версії та внести на стадії розробки корективи.


 

Фотогалерея виконаних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Iншi види рабiт

Завершені роботи