__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку
Всі проекти

Комплексний ремонт однокімнатної квартири у вторинному житловому фонді

Від дизайн-проекту до реального результату!

Завдання та рішення

Капітальний ремонт однокімнатної квартири під ключ – це серйозне рішення, яке потребує вміння, досвіду та, звичайно ж, вкладення коштів. Господиня квартири зважилася на такий крок, довірившись фахівцям нашої компанії. Оскільки роботи торкнулися низки приміщень із загальною площею 31 м2, процес зажадав 6 місяців. Квартира вторинного житлового фонду потребувала значних змін, тому довелося добре попрацювати над плануванням та в ході реалізації задуманого.

31м2

загальна площа робіт

6місяців

тривалість робіт із розробкою диз. проекту

16157грн/м2

вартість без меблів та техніки

2021

рік здачі об'єкту

Видео обзор на канале

Видео обзор на канале-0-фото
Видео обзор на канале-1-фото
Видео обзор на канале-2-фото
Видео обзор на канале-3-фото
Видео обзор на канале-4-фото
Видео обзор на канале-5-фото
Видео обзор на канале-6-фото
Видео обзор на канале-7-фото

01/09

Перший етап

Дизайн одинушки на замовлення

Наші фахівці виконували проект з урахуванням вимог замовниці, Інна відповідала за декор, розподіл простору та інші аспекти.

Ремонт вторинного житла зажадав усунення великих перепадів підлоги та інших дефектів. Після роботи дизайнера було видано всі передбачені проектом документи, що дозволило значно спростити всі кроки з реалізації. Загальна площа підлоги 31 м2 є середньою для представленої категорії житла, тому вдалося вмістити все потрібне замовниці без шкоди для естетики.

Пропонуємо подивитися реалізацію даного дизайн-проекту:

Перейшовши за посиланням нижче, Ви побачите креслення, розрахунки та дизайн-візуалізації даного проекту.

другий етап

Реалізація задуманого фахівцями Fidelity-Stroy

Щоб отримати затишну та комфортну квартиру, враховувалися всі вимоги замовниці. Збережено максимальний простір приміщень, передбачені лише мінімальні меблі. Уваги стоїть безпорогове укладання клейового кварц-вінілу від виробника Wineo, що знизило ризики отримання травм і забезпечило комфорт пересування. У ході робіт команда фахівців упоралася з перепадами висоти, використавши сучасні матеріали. Додатково вони забезпечили теплоізоляцію приміщень.


Основні приміщення, де здійснювалася реалізація ремонту:

  1. Санвузол. Ремонт квартири у старому фонді було виконано із використанням плитки, також передбачили виконання теплої підлоги на електричному живленні. Також співробітники компанії встановили та налаштували бойлер, прибравши стару колонку, яка виглядала не естетично і була менш ефективна та зручна. Функціональність забезпечили поличками для приладдя, а сучасного вигляду додав навісний унітаз. Не забули про умивальник, лічильник, сушарку для рушників та інші незамінні елементи;
  2. Коридор та передпокій. Декоративна штукатурка травертино надала кімнатам затишку, при цьому вона надовго зберігає первісний вигляд і підходить для кімнат, які використовуються інтенсивно. Ремонт у вторинному будинку виконаний з використанням підвісних стель для всіх приміщень;
  3. Кухня та кімната. Виконано сучасне фарбування приміщень, додано вбудовані світильники, а також накладні – для коридору. Збережено чавунні радіатори, наші співробітники виконали фарбування.

Принципи нашої роботы:

24/7

підтримка зв'язку із замовником

100%

якісні матеріали

Хронологія виконаних робіт:

ЗАВЕРШАЮЩИЙ ЭТАП

Чистове оздоблення

Огляд ремонту квартири допоможе вам зрозуміти, що робиться на кожному кроці. Наші фахівці дбають про весь процес. Ми подбаємо про матеріали та будівельне сміття, прибирання на об'єкті. Майстри чітко спостерігають послідовність дій. Тому немає сумнівів у результаті.

Переваги:

12 місяців

гарантія ремонту

100%

чистий об'єкт після завершення

Робота в деталях

ПІДСУМКИ РОБОТИ

Результати роботи

Маленька квартира змінилася, світлі фасади на кухні та білі стелі забезпечили візуальне розширення простору. Робота дизайнера забезпечила дотримання правил ергономіки, створення єдиної стилістики, відчуття завершеності та затишку. Залучення досвідченої бригади компанії дозволяє гарантувати високу якість, дотримання термінів та реалізацію з урахуванням усіх вимог замовника. Ремонт 1 кімнатної квартири під ключ – ще один проект, результат якого може Вас зацікавити.

31м2

загальна площа робіт

6місяців

тривалість робіт із розробкою диз. проекту

16157грн/м2

вартість без меблів та техніки

2021

рік здачі об'єкту