__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайнерський ремонт

Якщо ви плануєте оновити інтер'єр, то обов'язково побачите інформацію про дизайнерський ремонт: сьогодні цю послугу пропонують як компанії, так і дизайнери, які працюють під власним брендом. Однак не завжди зрозуміло, чим саме такий ремонт відрізняється від звичайного і чому ціни на дизайнерський ремонт квартир у Харкові суттєво вищі, ніж на звичайний. Розберемо плюси, мінуси та нюанси докладно!

Більше, ніж внутрішнє оздоблення

Ремонт середнього або економ-класу - це внутрішнє оздоблення стін, підлоги та стелі; заміна дверей та вікон. Якщо йдеться про капітальний ремонт, то він може включати перепланування, заміну комунікацій. Іноді в ремонт входить демонтаж або монтаж вбудованих конструкцій; спорудження перегородок або вирізка отвору в стіні, що несе, з посиленням, арок, ніш; заміна покриття для підлоги; оздоблення стелі.

А ось підбір меблів, текстилю та аксесуарів до стандартного ремонту не входить: це роблять власники приміщення вже після того, як усі роботи закінчено.

Дизайнерський ремонт включає створення інтер'єру за принципом «заїдь і живи»: спочатку в проекті враховується не тільки оздоблення стін і стелі, але і зонування приміщень, меблі і вся обстановка, іноді аж до прикрас інтер'єру.

Новий рівень комфорту

Головна перевага ремонту від дизайнера – це економія часу та сил. Вам не доведеться болісно вибирати меблі та порівнювати двадцять моделей бежевих диванів від різних виробників; за вас це зробить компетентний спеціаліст. Перегляд каталогів, обговорення, поїздки по меблевим та інтер'єрним магазинам, замовлення меблів та їх встановлення – це десятки годин, які ви можете витратити з більшою користю.

Другий важливий плюс – якість результату. Незважаючи на всі муки, підсумковий результат ваших праць може сильно відрізнятися від проекту мрії. А результат праць дизайнера точно відповідатиме проекту.

Інші плюси:

 • Ви застраховані від помилок
 • Передбачуваний результат: переробляти не доведеться
 • Не буде переплат за матеріали та меблі, дизайнер підбере те, що оптимально за співвідношенням якості та ціни.

Дизайнерський інтер'єр буде довговічним, оскільки дизайнер підбере оптимальні оздоблювальні та меблеві матеріали. Тому вартість дизайнерського ремонту в будинку окупається не лише часом, а й грошима: витрачатися на наступний ремонт доведеться ще не скоро.

Наша компанія співпрацює із найкращими дизайнерами: у нас можна замовити дизайнерський ремонт або також Капітальний ремонт недорого. Надаємо гарантію, точно виконуємо зобов'язання за термінами та допомагаємо вибрати фахівця, який краще впорається з вашим завданням.


 

Відео-огляди дизайнерського ремонту

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту квартир, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи