__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

За стилем

Компанія Fidelit-Stroy готова втілити будь-які стилі для дизайну інтер'єру, підібравши відповідний декор, розподіливши простір, створивши унікальну концепцію. Кожен напрямок має свої особливості, що виявляються в загальній композиції, деталях, аксесуарах, меблювання. Багато стилів складалися протягом століть, інші з'явилися відносно недавно, при правильному поєднанні тонів, фактур, ретельному проектуванні, вдається отримати комфортний, красивий та стильний інтер'єр.

Сучасний напрямок

В категорію входить кілька різних стилів:

 • мінімалізм. Передбачає наявність рівної стелі, паркету або ламінату, тонування стін, освітлення торшерами та настінними лампами. Меблі підбираються без декору та з прямими лініями;
 • індустріальний. Дизайн інтер'єру в будинку втілюється при високих та просторих приміщеннях, відрізняється грубою фактурою оздоблення, використанням жалюзі, дизайнер може рекомендувати інструментальні стелажі, плитку та інші рішення;
 • ар-деко. Концепція впирається в богемність, наявність нових деталей та створення краси. Підхід включає формування стель у кілька рівнів, дорогі оздоблювальні матеріали, велика кількість світильників. При цьому є скло, алюміній, шпалери або яскрава фарба на стінах.

Також актуальна розробка інтер'єрів у лаконічному та скромному гранжі, затишному та сучасному лофті.

Історичні стилі для інтер'єрів

Іноді виконується реалізація концепції у стилі середньовіччя, приміщення отримують кам'яну кладку, масивні колони, дзеркала, оздоблення золотом та бронзою, розписи. Можуть додаватись каміни, вітражі.

Розміри приміщень впливають на вибір стилю, у тому числі можна відобразити вікторіанський напрямок. Поєднання готики, колоніальної екзотики дозволяє досягти розкоші. Використовуються шпалери з плодами, квітами, птахами, дерев'яні панелі, паркет, бажано наявність антикварних меблів.

Георгіанський стиль поєднує буйне рококо та класику, включає ліпнину, каміни, кольорові вітражі, меблі з червоного дерева. Також рекомендується натуральний паркет, вибір меблевих гарнітурів та застосування вовняних килимів.

Замовлення проектування

Ми робимо з душею, втілюючи практично будь-які стилі дизайну інтер'єру в квартирі або в приватному будинку. У тому числі працюємо з класичними та незвичайними напрямками та задумами. Надаються креслення, візуалізація та всі необхідні документи. В нас оптімальна ціна на дизайн інтер'єру у Харкові.

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи