__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Все частіше власники нерухомості намагаються продумати все заздалегідь, провести оптимізацію простору, продумати планування та зовнішній вигляд кімнат, а не поспішають з оздобленням, стикаючись із новими проблемами та переробленням. Дизайн інтер'єру квартир у Харкові готова виконати компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею та підбираємо рішення з урахуванням усіх факторів та вимог замовників. Далеко не завжди варто обмежуватися заміною шпалер, адже можна працювати масштабніше і досягти ідеального простору. Саме у таких випадках потрібно залучити спеціаліста.

Що може запропонувати дизайнер?

Багато хто вважає, що тільки великі та дорогі проекти вимагають створення дизайн-проекту, а в однушці чи двушці можна впоратися самостійно. Але потреба у візуалізації, розміщенні меблів, приладів, створенні унікальності не залежить від кількості квадратних метрів. Мета роботи не тільки в красі, а й відповідності до способу життя, звичок, смаків. Спеціаліст компанії Fidelit-Stroy виконує проектування, створить концепцію, розробить плани та креслення. Це інженерна та творча робота, виміри, розстановка меблів, створення затишку та естетики. Оскільки планується все, реалізується вибір матеріалів, декору тощо. Дизайнер працює з метою формування ергономіки, за наявності дітей або в очікуванні поповнення може бути заздалегідь розраховане внесення змін з урахуванням їхнього зростання.

Етапи робіт зі створення дизайну квартири

Розміри кімнат мають неабияке значення, тому стартом робіт є вимірювання, після чого обговорюються вимоги, уподобання. Створюється творчий проект з урахуванням всіх чинників. Наприклад - квартира в неокласичному стилі, мінімалізм, надаються ескізи.

Подальші етапи співпраці:

 1. Художня та технічна робота. Включає інженерні етапи: розміщення та підбір електричних приладів, водопостачання, перенесення, будівництво або знесення стін. За всіма коригуваннями створюються креслення із вказівками для бригади будівельників.
 2. Творчий етап. Замовити дизайн проект елітної квартири також варто заради ретельного вибору матеріалів, меблів, аксесуарів з урахуванням концепції. У тому числі передбачено відвідування магазинів. Підхід буде єдиним, у результаті забезпечується цілісність інтер'єру.

Багато що залежить від матеріалів, рівня креативності, нестандартні рішення будь-якого типу обов'язково позначаються у проекті окремим пунктом. Наприклад, креслення обов'язкові, якщо є плани розташування меблів вбудованого типу. Складні побажання ускладнюють роботу, є типові рішення, вони дешевші, а далекі від стандарту виходять дорожче.

Що виконує дизайнер компанії?

Фахівці компанії готові реалізувати будь-які задуми чи запропонувати свої. Буде створено повний пакет документації на кожен об'єкт, можливе замовлення частинами або повністю.

Навігація за рішеннями планування зручна при складанні картинки зверху, так можна наочно показати розташування меблів, після чого для будівельників робиться будівельна сітка. У такому форматі дизайнер відповідатиме за зонування, надає плани на монтаж та демонтаж стін, розставить меблі та видає обмірне креслення.

Ескізи – більш творче рішення, вони охоплюють кілька ракурсів, для більш повної оцінки задуму. Наші замовники зрозуміють, як будуть розташовані технічні деталі, меблі. Плюс роботи з ескізами в тому, що вдається точно оцінити враження, яке справляє ремонт, зрозуміти, наскільки вона вам до вподоби. У тому числі це стосується загальної концепції та колірних рішень.

3D-візуалізація також популярна, реалізація включатиме всі елементи. Крім тривимірної картинки, передбачено доповнення обмірними кресленнями, створюється стилістика, концепція, формується перелік техніки, меблів, оздоблювальних матеріалів і будівельних операцій.

Під робочі документи потрапляють усі необхідні будівельникам інженерні рішення, тому вартість сучасного дизайну квартир може бути вагомою. Однак такий підхід допоможе заощадити надалі, оскільки важко помилитися з освітленням, розміщенням теплої підлоги, установкою труб. Обов'язково виконується прив'язка сантехніки, надається план розміщення світильників та меблів.  

У яких випадках варто залучити дизайнера?

Дизайнер допоможе забезпечити зручність, вибрати відтінки, розрахувати всі етапи, правильно вибрати габарити меблів, продумати весь простір. Одночасно спостерігається економія: проектування допомагає в оцінці необхідних вкладень коштів та часу. Непередбачені витрати виключаються.

Дизайнер від компанії Fidelit-Stroy буде корисним у таких випадках:

 • проектування невеликих квартир. Невдалі кольори або великі меблі можуть позбавити комфорту та стилю. Пророблення всіх тонкощів позначиться на функціональності навіть за невеликих габаритів;
 • новобудови за наявності вільного планування. Важко врахувати всі деталі під час розподілу приміщень. Як мінімум варто оплатити робочі документи та планувальні рішення, так значно спростяться дії будівельників;
 • за наявності нестандартних задумів за стилем або кольором. Приклад: ми можемо розробити проект у напрямку лофт або з домінантними темними тонами. Найменші помилки можуть зіпсувати всю ефектність, а з нашим дизайнером такого не станеться.

Типові та індивідуальні рішення

Якщо потрібно заощадити, підійдуть типові рішення, є багато готових шаблонів, включно Дизайн квартири під оренду. Такий вибір не означає, що ситуація буде нудною або нецікавою. Надаються всі документи, планувальні рішення, при цьому швидкість виконання буде високою, а ціна є нижчою. Також можна замовити лише робочі документи та ескізи або планувальні рішення.

Ексклюзивний дизайн квартир виконується за наявності великого бюджету і дозволяє досягти оригінальності. У тому числі можна вибирати меблі за авторськими ескізами, дороге оздоблення і так далі. Дизайнер у таких випадках є обов'язковим, оскільки потрібне грамотне розподілення коштів, отримавши функціональність та привабливість приміщення.

Фахівці компанії Fidelit-Stroy виконають проект квартири або Дизайн будинків та котеджів, та допоможуть втілити його в реальність, при комплексному підході легше узгодити всі дії та отримати відмінний результат.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи