__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн дитячої для хлопчика

Оформлення приміщення має виконуватися з урахуванням усіх факторів, тому дизайн дитячої кімнати для хлопчика школяра варто довірити професіоналам. Нерідко багато замовників намагаються вмістити ігрову зону, спортивний куточок, стелажі, вбудовані полиці, ліжко, стіл тощо, тому потрібен розподіл простору, меблів, приладів. Візуалізація дозволяє оцінити планування, вибрані відтінки, комфорт пересування, безпеку та інші моменти.

Вимоги до дизайну дитячих для хлопчика

Компанія Fidelit-Stroy працює як за базовими, так і за креативними проектами. Розставляння, розширення простору, доповнення навчальною зоною, турніком та іншими елементами виконується в індивідуальному порядку, у тому числі ми орієнтуємось на вимоги замовника. Також зазвичай рекомендується наступне:

 • зовнішній вигляд приміщення не повинен бути суворим, оскільки концепція все одно не буде доведена до ідеалу. Потрібно забезпечити все для розвитку, захоплень;
 • дизайн кімнати для хлопчика на замовлення частіше робиться на виріст, оскільки дітям підходить і дорослий інтер'єр, а підліткам стає трохи незатишно у разі декору для малюків;
 • яскраві кольори для дітей доречні, якщо вони їм подобаються. В цьому випадку варто акуратно підбирати дерево, найчастіше зупиняються на білому.

Ми робимо з душею, виконуємо всі необхідні виміри, а також враховуємо всі особливості приміщення, створюючи унікальні рішення, формуючи ергономічність, комфорт.

Дизайн приміщень у різній стилістиці

Пропонуємо розробити дизайн кімнати для хлопчика-підлітка, у тому числі спеціаліст компанії допоможе підібрати певний стильовий напрямок.

При визначенні концепції враховується низка моментів:

 • відсутність вимог до чіткого дотримання стандартів;
 • можливість додавання яскравих колірних рішень;
 • доступність реалізації (якщо замовники обмежені за сумою);
 • збереження привабливого вигляду навіть за безладдя;
 • актуальність та відповідність усім сучасним тенденціям.

Рекомендовані варіанти

Дизайн-проект кімнати для хлопчика у Харкові завжди відповідають вимогам замовників, попитом користується скандинавський стиль, він дозволяє створити яскраві акценти та коригувати вартість оздоблення. Білий колір дозволить отримати відчуття простору. Додавання поворотних світильників дозволить внести коригування у разі переміщення меблів із місця на місце. Чудово виглядає світла підлога, нейтральні матеріали.

Не менш актуальним є лофт, його просто адаптувати для маленької дитини, школяра, підлітка. При використанні цегляної кладки, каменю, вартість буде вищою, зате такий декор набагато складніше пошкодити. Можна сформувати вдале поєднання темних та білих кольорів. Дизайн інтер'єру кімнати для хлопчика недорого в сучасному стилі може базуватися на мінімалізмі, далі підбираються відповідні деталі, елементи. Часто встановлюється стіл, ліжко чи диван, шафа, турнік.

Замовлення дизайну дитячого для хлопчика

Залучення наших дизайнерів дозволить отримати проект під всі встановлені вимоги, у тому числі буде реалізовано грамотне зонування приміщення. Виділяється певне місце для зручного ліжка з гарним матрацом, комфортного крісла та столу. Також хлопчикам знадобиться місце для розташування іграшок, одягу, навчальних предметів тощо. Все це враховується, також у проектування можуть входити креслення з електрики, загальні плани, візуалізація та багато іншого. Гарантується ретельна робота над усіма деталями та своєчасна здача замовнику.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи