__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Дизайн дитячої для дівчинки

Проектування дитячих кімнат дозволяє досягти унікальності, грамотного розташування всього необхідного, у тому числі стелажів, навчальної зони, ліжка. При цьому потрібно отримати привабливий зовнішній вигляд, поєднання відтінків, вписати основні елементи в розміри кімнати. Якщо загальну концепцію можна вибрати, спираючись на фото з інтернету, то перепланування, розташування всіх елементів краще вдасться фахівцеві з дизайну. Різні цінові варіанти з дизайну дитячої кімнати для дівчинки готова запропонувати компанія Fidelit-Stroy, ми робимо з душею і втілюємо різні задуми.

Особливості оформлення дитячих для дівчат

Для дітей важлива привабливість, креативність простору, а особлива увага приділяється гарному освітленню, безпеці та комфорту. Також створюються всі умови для розвитку, можуть використовуватись прийоми для розширення простору. В ідеалі потрібно поєднати сучасність, красу та функціональність, часто замовники хочуть виділити уподобання та прагнення дитини. Замовити дизайнерський інтер'єр кімнати для дівчинки можна практично без обмежень у стилістичних напрямках, також їх часто поєднують.

Спочатку потрібно оцінка площі приміщення, а також виділення найбільш значущих зон, їх необхідно розташувати в кімнаті. Багато дітей навчаються, відвідують секції, всі ці фактори варто враховувати, іноді декор та меблі обираються під переваги. Ми робимо з душею і намагаємось зберегти гнучкість планування, адже смаки та світогляд дітей часто змінюються. Гарний дизайн позитивно позначається на формуванні особистості, дозволяє відчувати гармонію та комфорт. У кімнаті приймають гостей, готуються до занять, відпочивають, тому вона робиться функціональною та красивою.

Вибір кольорів для кімнати дівчинки

Дизайн проект кімнати для дівчинки або Дизайн дитячих для хлопчиків у Харкові готова виконати компанія Fidelit-Stroy, у тому числі рекомендуються пастельні відтінки, бежевий, білий. Яскраві кольори також актуальні, але вони можуть набриднути, тому важливо дотримуватися обережності. Світлі забарвлення поєднуватимуться з яскравим декором і збережуть доречність у міру дорослішання.

З погляду психології, рекомендації будуть такі:

 • відчуття спокою та умиротворення формує рожевий. Його обов'язково розбавляти, поєднувати або за бажанням замінювати кораловим, лососевим, ліловим;
 • якщо світла мало, є обмеженість простору, підійдуть жовто-зелені відтінки. Вони знімають втому і стимулюють активність, тому відмінно підходять при повільності та низькій активності господині;
 • синій у поєднанні з блакитним та додатковими тонами створюють відчуття прохолоди. Оскільки вони допомагають зосередитись, рішення підійде для робочої зони;
 • з яскравими та кислотними квітами потрібна помірність, оскільки вони заважають розслабитися та поступово втрачають актуальність.

Дизайнерські рішення під індивідуальні запити

Індивідуальний дизайн кімнати для дівчинки-підлітка дозволяє досягти зручності та стильного вигляду. Ми працюємо з різними стильовими напрямками, враховуємо всі особливості кімнати, підбираючи при цьому відтінки та вміщуючи все необхідне: ліжко або диван, комод, шафа, полиці, зона для навчання, місце для ігор. А також ретельно продумується освітлення, розташування розеток, можливий вибір сумісних або двоярусних меблів, пошук унікальних рішень. Робота досвідченого дизайнера дозволить отримати проект на зручне та функціональне приміщення у вибраному стилі та відповідне всім запитам. Телефонуйте нам та залишайте заявку.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Технічне завдання

  Йому передує виїзд дизайнера на об'єкт, виконання вимірів, обговорення нюансів, визначення стилю

 • Шаг 2Планування

  Складання планувального рішення, плану зонування

 • Шаг 33D

  Створення об'ємного 3D-плану інтер'єру з візуалізацією у 3 варіантах

 • Шаг 4Документація

  Розробка пакета технічної документації (схеми, прив'язки, плани, креслення)

 • Шаг 5Нагляд

  Авторський нагляд

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи