__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Компанія Fidelit-Stroy пропонує послуги кваліфікованих спеціалістів для реалізації проектів у будь-якій складності. Бюджетний ремонт у сталінці в Харкові може включати оновлення оздоблення або серйозніші роботи для отримання затишного житла. У сталінках на власників чекає багато несподіванок: стара електропроводка, товсті стіни, дерев'яні підлоги на лагах, стелі на висоті 3 і більше метрів, великі площі, еркери.

Розробка перепланування, утеплення, оздоблення ускладнені великою квадратурою, тому ціни на дизайнерський ремонт у квартирі сталінці вищі, ніж для невеликих квартир. Проте результат буде відмінним.

На етапі підготовки дуже важливо зробити все правильно, тому залучення майстрів дозволить полегшити процес комплексного ремонту.

Просторі коридори – популярні рішення

Нерідко коридори дуже вузькі, тому потрібно шукати придатні для чистового оздоблення матеріали. Від них певною мірою залежать ціни на ремонт у сталінках, спочатку в будинках використовувалося фарбування та побілка. Такий вид обробки робить простір, нерідко добре виглядає використання світлих шпалер або фарби для стін, а високі стелі приховує темний матеріал. Може бути укладений попередній план, виконується повноцінне перепланування.

Знайдемо рішення з урахуванням усіх комірок

Капітальний ремонт у сталінці недорого виконає наша компанія. Правильний підхід дозволяє працювати над простором, виконати утеплення, шумоізоляцію, демонтувати перегородки. Ніші або комори можна використовувати для розміщення шафи-купе, наші майстри та проектувальник дизайну допоможуть у розрахунках навантаження. Використовувати краще дерев'яні панелі або гіпсокартон, вони легкі і не створюють великого навантаження, дивиться Ремонт у стилі Hi-Tech.

Інші актуальні рішення

Ми робимо з душею, компанія Fidelit-Stroy допоможе впоратися з будь-якими недоліками, у тому числі такими:

 • міжстінні дранки (вузькі дошки, які використовувалися для вирівнювання). Найчастіше їх прибирають або замінюють на більш практичні та ефективні конструкції;
 • зміна сантехніки з урахуванням старих стін і комунікацій, що йдуть углиб. За такі роботи потрібно братися лише за наявності досвіду;
 •  дуже криві стіни. Такі ситуації також не рідкість, нерідко їх простіше демонтувати, ніж виконати штукатурку.

Вартість ремонту в сталінці розраховується за прайсом, ми виконаємо всі роботи відповідно до стандартів та гарантії відмінного результату.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2
 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відео-огляди ремонту квартир у сталінках

Під час роботи із замовниками компанія Fidelit-Stroy пропонує вдалі рішення з урахуванням особистих потреб. Пропонуємо ознайомитись з прикладами наших виконаних робіт – відео-огляди ремонту квартир під ключ у сталінці, ще більше робіт можна знайти на нашому каналі. У представлених роликах ви можете ознайомитись із завершеним ремонтом квартир.

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Фотогалерея виконаних робіт

Завершені роботи