__logo.pngПерейти на головну сторінку
__logo.pngПерейти на головну сторінку

Ремонт дерев'яних будинків

З часом погіршується стан кладки, стін, черепиці, фундаменту, підлоги, цеглини або блоки, панелі розсипаються, йдуть тріщинами. Відновити безпеку, вигляд будівель допомагає залучення професіоналів. Компанія Fidelit-Stroy будь-якої миті готова виконати капітальний ремонт дерев'яного будинку відповідно до всіх вимог.

Коли потрібний ремонт дерев'яної будівлі?

Будівлі з бруса, колоди, дерева також поступово руйнуються, у тому числі псуються окремі колоди. Саме тому потрібно ретельний огляд об'єкта, утеплення, заміна перекриття. Наш спеціаліст готовий виїхати на об'єкт для проведення вимірів, після чого будуть озвучені ціни на ремонт приватного дерев'яного будинку з урахуванням його стану та вимог замовника. Деревина досить примхлива, тому якщо догляд не найкращий, то брус страждатиме від плісняви, гнилі, тріщин. Внаслідок цього поступово відбувається зношування, також вологостійкість матеріалу не найкраща, тому ремонт необхідний.

Косметичний та поточний ремонт дерев'яних будівель

Ремонт реконструкції сільського будинку потрібні не завжди, нерідко достатньо наступного:

 • покращення внутрішньої частини будівлі;
 • усунення зовнішніх дефектів;
 • заміна конструкцій, які стали непридатними або втратили зовнішній вигляд.

Поточний ремонт зробленого з колод будинку може знадобитися тоді, коли в його конструкції з'являються колоди, що прогнили або потріскалися. З метою їх відновлення не завжди обов'язково змінювати всю колоду. У тому числі можлива заміна частини елемента, наприклад, виїмка частини колоди з його оновленням, закріпленням, закладання стиків та використання металевих скоб для посилення. Косметична обробка також може включати вирівнювання стін, фарбування, поклейку шпалер, утеплення, покриття підлоги та багато іншого. Часто ремонт охоплює всю будову, але можлива робота в окремих приміщеннях.

Капітальний ремонт дерев'яних будинків будь-якої складності

Ми робимо з душею, вартість ремонту даху дерев'яного будинку, або навіть, Ремонт дитячих садків чи інших елементів будівлі може бути розрахована після виїзду вимірника. На сайті також є прайс із цінами на всі види послуг. Капітальний тип ремонту зазвичай дорожчий, оскільки спрямований на повну, часткову заміну конструкцій, їх відновлення. Також стосується наступного:

 • водопроводу, електрики, каналізації, вентиляції;
 • частково відбувається робота з фасадом, покрівлею, фундаментом;
 • стін будови;
 • оздоблення;
 • дверних, віконних конструкції тощо.

Ремонт фундаменту дерев'яного будинку недорого також можливий, ми допоможемо здійснити його посилення, зміцнення. Також реалізується перепланування. До своєї роботи ми завжди залучаємо професіоналів, які матимуть кошторис, виконають точні розрахунки, візьмуть на себе закупівлю будівельних матеріалів. Реставрація, обробка, капітальний ремонт виконуються з урахуванням стандартів та норм. Крім цього, завжди враховується допустиме навантаження. Якщо ви маєте запитання, зв'яжіться з представником компанії Fidelit-Stroy.


 

Етапи ремонту

PlusPlus
3

Чистове оздоблення

(робота + матеріали)

від 5500

грн/м2

Від дзвінка і до ремонту

 • Шаг 1Дзвінок

  Зв'яжіться з нами, познайомимося, обговоримо деталі

 • Шаг 2Замір

  Виїзд замірника та складання планування

 • Шаг 3Кошторис

  Підготовка та погодження кошторису

 • Шаг 4Договір

  Підписання договору

 • Шаг 5Ремонт

  Початок ремонтних робіт

Відгуки клієнтів

Подивитися усі відгуки

Завершені роботи